• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-22481-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

حضور پرشور مردم، دید جهانیان نسبت به ایران را تغییر می‌دهد

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، گفت: قطعا با حضور پرشور مردم، دید جهانیان نسبت به ایران تغییر خواهد کرد.

عبدالکاظم طالقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان،‌ در خصوص لزوم مشارکت مردم در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه، اظهار کرد: ‌تمام مردم با توجه به مسوولیت و تعهدی که دارند و تاثیر انتخابات در تعیین سرنوشت خودشان که با دست خودشان رقم می‌خورد، باید در آن حضور پیدا کنند.

وی بیان کرد: مردم باید به صورت صد درصدی وارد صحنه شوند، چرا که این سرنوشت خود آن‌ها است و باید فرد لایق و شایسته را انتخاب کنند و قطعا با توجه به این‌که صحنه، یک صحنه رقابتی است و آگاهی نیز وجود دارد، قطعا می‌توانیم شاهد مشارکت بسیار مردم باشیم که البته همیشه نیز به همین صورت بوده است.

رییس هیات فوتبال خوزستان خاطرنشان‌کرد: قطعا با حضور پرشور مردم دید جهانیان نیز نسبت به ایران تغییر خواهد کرد. جهانیان ما را به عنوان یک کشور دموکراتیک می‌شناسند و ثبات یک کشور، در انتخابات آن است و با حضور پرشور، جهانیان رضایت‌مندی مردم را از نظام جمهوری اسلامی می‌بینند.

وی بیان کرد: طی انتخاباتی که در این سال‌ها کشور ما پشت سر گذاشته‌ است، همیشه مردم در صحنه بوده‌اند و نشان داده‌اند که با یکدیگر متحد هستند و همین اتحاد، نقشه و برنامه دشمنان را کاملا نقش بر آب کرده است و نگذاشته آن‌ها به اهداف شوم‌شان دست پیدا کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: