• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-15476-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

حضور حداکثری مردم در انتخابات تایید انقلاب و پشتیبانی از امام است

مسئول بسیج دانشجویی خوزستان با اشاره به تلاش دشمن برای از بین بردن ارتباط امام و امت، گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای تایید انقلاب اسلامی و پشتیبانی از امام و خنثی کردن توطئه‌های سخت و نرم برای از بین بردن انقلاب است.

بهمن شهریاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، با بیان اینکه وقتی انقلاب به وجود آمد امام (ره) با یک رفراندوم جمهوری اسلامی را به تایید مردم رساند، اظهار کرد: ما اکنون در کشور در هر دو سال یک انتخابات اعم از انتخابات مجلس شورای اسلامی،‌ مجلس خبرگان، انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر را داریم که دو به دو برگزار می‌شوند که در این انتخابات‌ها رای مردم، خود یک نوع رفراندوم است. 

وی افزود: دشمن سال‌هاست که تلاش می‌کند بین کسانی که پشتوانه انقلاب هستند و امام فاصله بیندازد زیرا می‌داند هنگامی که امت با ائمه (ع) ما همراه نبود، توفیق نداشتند و امروزه حسن انقلاب این است که بین امام و امت ارتباط مستقیم وجود دارد و تلاش دشمن این است که این ارتباط را از بین ببرد و بین امام و امت تفرقه بیندازد.

مسئول بسیج دانشجویی خوزستان ادامه داد: ‌حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای تایید انقلاب اسلامی و پشتیبانی از امام و خنثی کردن توطئه‌های سخت و نرم برای از بین بردن انقلاب است؛ زیرا دشمن با یک سناریوی سخت و با یک سناریوی نرم با نظام ما مبارزه می‌کند. 

شهریاری ادامه داد: دشمن با سناریوهای مختلف به دنبال نفوذ در دستگاه‌های تصمیم‌ساز انقلاب است. تمام کسانی که با هر سلیقه و حزبی در انتخابات شرکت می‌کنند و رای می‌دهند، در واقع به انقلاب اسلامی آری می‌گویند. برای شرکت در انتخابات در ابتدا اصل حضور مردم لازم است و سپس این انتخاب مردم باید هوشمندانه باشد.

 وی تصریح کرد: ان‌شاءالله در روز 29 اردیبهشت حضور حداکثری و هوشمندانه مردم در عرصه انتخابات را به گونه‌ای شاهد خواهیم بود که دشمن را بار دیگر ناامید خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: