• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-14573-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

عدم مشارکت در انتخابات حقی است که از خودمان سلب می‌کنیم

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول، گفت: مشارکت نکردن در انتخابات حقی است که ما از خودمان سلب می‌کنیم پس باید با شرکت کردن حداکثری، نقش‌آفرینی و انتخاب فرد موردنظر، در تعیین سرنوشت خود و مملکت تاثیرگذار باشیم. 

دکتر احمد حلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان،‌ با اشاره به انتخابات ۲۹ اردیبهشت‌ماه عنوان کرد:‌ مردم با حضور در پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد مورد نظر خود سرنوشت خود را رقم می‌زنند، زیرا بر اساس قانون اساسی کشور تمام مسئولان مملکت با رای مردم تعیین می‌شوند.

وی افزود: عدم توجه به این مساله و مشارکت نکردن در انتخابات حقی است که ما از خودمان سلب می‌کنیم پس باید با شرکت کردن حداکثری، نقش‌آفرینی و انتخاب فرد مورد نظر، در تعیین سرنوشت خود و مملکت تاثیرگذار باشیم. 

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول با بیان اینکه کشور ما دشمنان زیادی در خارج از مرزهای خود دارد، گفت: اگر دشمنان احساس کنند پشتیبانی مردم ضعیف است به این کشور با چشم طمع نگاه خواهند کرد و درصدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و کشورمان برخواهند آمد. 

حلالی با اشاره به شور و شوق زیاد مردم در آخرین روزهای تبلیغات انتخاباتی، گفت: ‌امیدوارم این شور و شوق و هیجان پس از انتخابات نیز ادامه پیدا کند و هر نامزدی که نتوانست در انتخابات پیروز شود، از تلاش خود فروگذار نکند و کسانی که موفق می‌شوند رای مردم را به دست بیاورند مغرور نشوند و بدانند که این دوره تنها چهار سال است و خود را برای دوره‌های بعد آماده کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: