• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-14673-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

حضور مردم در انتخابات لازمه تداوم امنیت ملی است

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با بیان اینکه انتخابات یکی از برجسته‌ترین نمادهای وحدت و هم‌بستگی است، گفت:‌ لازم است تمام مردم در انتخابات حضور پیدا کنند تا امنیت ملی همان‌طور که امروز وجود دارد، ادامه پیدا کند.

دکتر ساسان موگهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، ‌اظهار کرد: با اوضاع و احوال موجود در منطقه قطعا اولویت اول، امنیت ملی و پایداری آن است و لازم است که دنیا متوجه شود مردم از حاکمیت کشور جدا نیستند و این دو پشتیبان یکدیگر هستند. 

وی افزود: ‌یکی از برجسته‌ترین نمادهای وحدت،  یکدلی و هم‌بستگی انتخابات است. حضور پرشور مردم در برگزاری انتخابات نشان‌دهنده این است که مردم خود را از مسئولان حکومتی جدا نمی‌دانند و این مسأله پشتوانه حاکمیت را قوی‌تر می‌کند. 

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز ادامه داد:‌ در برهه‌ای از زمان هستیم که ناامنی وسیعی در منطقه وجود دارد و با آمدن رئیس‌جمهور جدید در آمریکا احتمال ناامنی در دنیا وجود دارد. لازم است تمام مردم در انتخابات حضور پیدا کنند تا امنیت ملی، همان‌طور که امروز وجود دارد ادامه پیدا کند. 

موگهی در خصوص نقش جامعه‌ دانشگاهی در انتخابات، گفت:‌ واقعیت این است که دانشگاهیان معمولا به‌عنوان قشر مرجع و فرهیخته محسوب می‌شوند و بقیه جامعه حرکات و کنش‌ها و واکنش‌های این قشر را از نزدیک پیگیری می‌کنند.

وی ادامه داد: حضور پرشور و حداکثری دانشگاهیان در انتخابات یک پیام برای بقیه اقشار جامعه است تا به همه نشان دهند که این راه، راه درست و علمی است و در این صورت است که مردم نیز به تأسی از دانشگاهیان قطعا حضور حداکثری پیدا خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: