• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-19114-5
  • خبرنگار : 17036
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

مدیرعامل هلال احمر خوزستان: مشارکت در انتخابات وظیفه ملی و میهنی است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با تاکید بر لزوم مشارکت تمام اقشار جامعه با همه گرایشها در انتخابات 29 اردیبهشت گفت: مشارکت حداکثری و گسترده مردم در انتخابات موجب صیانت از نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

دکتر علی خدادادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: برای صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی که میراث گرانبهای هزاران شهید است، علاوه بر حضور فعالانه در عرصه دفاع از مرزها و خاک میهن، مشارکت در عرصه‌های تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری نیز موجب صیانت از این نظام مردم‌سالاری می‌شود.

وی ادامه داد: بنابراین مشارکت مردم در عرصه انتخابات که یکی از عرصه‌های تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی ملی است، صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به دنبال دارد. در ادوار پیشین انتخابات جمهوری اسلامی همواره مردم با مشارکت گسترده خود وظیفه ملی و میهنی را که بر گردن داشتند، انجام دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با تاکید بر اهمیت ترسیم آینده روشن برای جوانان جامعه تصریح کرد: جوانان کشور از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین افراد جامعه هستند پس قطعا باید با افزایش میل همگانی مشارکت برای انتخابات 29 اردیبهشت و به تبع آن، تضمین اجرای برنامه‌های رییس‌جمهور منتخب، این افق آینده روشن برای جوانان فراهم شود.

خدادادی عنوان کرد: فارغ از مسائل سیاسی و نگاه‌های جناحی، مشارکت در انتخابات وظیفه ملی و میهنی است که بر آحاد جامعه، فارغ از تعلقات قومی و جناحی آن‌ها، واجب است. امید است مردم ما همانند ادوار پیشین با مشارکت حداکثری در انتخابات به اعتلا و تحکیم پایه‌های نظام کمک کنند.

وی بیان کرد: در حال حاضر نگاه جهانیان به چگونگی مشارکت ملت ایران در نظام مردم‌سالاری جمهوری اسلامی ایران در 29 اردیبهشت است. مشارکت حداکثری مردم به معنای حمایت مردم از نظام در برابر هجمه‌های خارجی است که به عناوین مختلف از سوی دشمنان برای ایران برنامه‌ریزی و طراحی می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: مشارکت صددرصدی مردم پای صندوق‌های رای در 29 اردیبهشت، می‌تواند در حوزه‌های مختلف، نگاه کشورهای دنیا به ایران را تغییر دهد. اطمینان داریم که مردم مانند گذشته در این دوره از انتخابات نیز بار دیگر وفاداری خود را به اصول، ارزش‌ها و آرمان‌های نظام ثابت می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: