• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-23381-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

سیاوش بختیاری‌زاده: جامعه ورزش مانند همیشه در صحنه حاضر می‎شود

مربی و پیشکسوت فوتبال خوزستان با بیان این‌که جامعه ورزش مانند همیشه در صحنه حاضر می‌شود، گفت: امروز همه باید با تمام وجود در انتخابات و پای صندوق‌های رای حاضر شویم و صف‌های عریض و طویل را تشکیل دهیم.
 
سیاوش بختیاری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، در خصوص لزوم حضور گسترده مردم در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه، اظهار کرد: وصیت حضرت امام (ره) این بود که همیشه پای کار باشیم و در این زمینه صحبت بسیار مهمی که داشتند، این بود که "نگذارید انقلاب به دست نااهلان بیافتد" و این یعنی، همه باید در روز انتخابات با تمام وجود پای صندوق‌های رای حاضر شویم.

وی بیان کرد: ‌امروز همه باید صف‌های عریض و طویل انتخابات را تشکیل دهیم تا بتوانیم به خوبی با جان و دل به وصیت امام (ره) عمل کرده باشیم؛ همچنین حضرت آقا فارغ از این که چه کسی در انتخابات پیروز یا بازنده شود، تاکید می‌کنند که حتما پای صندوق‌های رای حاضر شویم و تاکید دارند که وظیفه و حق هر ایرانی است که پای صندوق‌های رای برود، چرا که اگر حضور پیدا نکنیم، یعنی حق خودمان را با دست خودمان پایمال کرده‌ایم و اجازه داده‌ایم که دیگران برای ما تصمیم بگیرند.

این مربی فوتبال عنوان کرد: ‌با توجه به هجمه‌هایی که هر روز دشمنان علیه نظام و کشور ایجاد می‌کنند، حضور پای صندوق‌های رای می‌تواند تو دهنی محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان باشد.

وی افزود: مردم طی چند روز گذشته با شور و شعفی که داشته‌اند، نشان داده‌اند که ان شاءالله بار دیگر شاهد بالاترین حضور پس از انقلاب، این بار در 29 اردیبهشت‌ماه سال 1396 و مطمئنا شاهد صف‌های بسیار طویلی خواهیم بود.

بختیاری‌زاده با بیان این که جامعه ورزش هم مانند همیشه در صحنه حاضر می‌شود، گفت: در کنار این حضور گسترده، انتخاب افراد اصلح بسیار مهم است و مطمئنا هر فردی که ملت ایران در نهایت انتخاب می‌کند، مسیر و هدف نظام خواهد بود.

وی بیان کرد: وقتی شخص اصلح در راس قوه اجراییه کشور قرار گرفت، ملت نیز با تمام وجود پشت سر او قرار می‌گیرد تا بتوانیم اهداف سیاسی و اجتماعی کشور را به خوبی پیش ببریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: