• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-15476-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

تک‌تک رأی‌های مردم آینده کشور را می‌سازد

معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان گفت: مردم باید بدانند تک‌تک رأی‌های ماست که آینده کشور را می‌سازد؛ امروزه تمام عرصه‌های زندگی ما با سیاست گره خورده است و اینکه بگوییم نمی‌خواهیم در عرصه سیاست شرکت کنیم خود یک تصمیم سیاسی است. 

دکتر سید سعید میری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، با بیان اینکه هر کسی که نسبت به مملکت ما، اسلام و سرنوشت خود احساس مسئولیت می‌کند باید بداند که آراء ماست که توسعه مملکت، رفاه عمومی، اقتدار نظام و ارتقاء وضعیت مردم را رقم می‌زند، اظهار کرد: کسانی که برای مملکت، نظام جمهوری اسلامی و اسلام احساس مسئولیت می‌کنند باید خود را در عرصه انتخابات نشان دهند.

وی افزود: برخی فکر می‌کنند که من تنها یک رأی دارم و این رأی تأثیر چندانی ندارد، اما باید بدانند تک‌تک رأی‌های ماست که آینده کشور را می‌سازد؛ امروزه تمام عرصه‌های زندگی ما با سیاست گره خورده است و اینکه بگوییم نمی‌خواهیم در عرصه سیاست شرکت کنیم خود یک تصمیم سیاسی است.

معاون فرهنگی دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان ادامه داد: این دانشگاه همه مردم و جامعه را دعوت می‌کند تا به بهترین و پرشورترین شکل به پای صندوق‌های رأی بیایند و آینده کشور خود را رقم بزنند.

میری با بیان اینکه جامعه ما اهل علم است و عالمان دارای جایگاه ویژه‌ای در جامعه هستند، گفت: میزان تأثیرگذاری دانشگاه بر جامعه بسیار بالا و این تأثیر از دو جهت با توجه به جایگاه اجتماعی دانشگاه و تعدد افراد جامعه در دانشگاه، قابل مشاهده است؛ چراکه تعداد قابل توجهی از افراد جامعه به نحوی در دانشگاه هستند و این امر می‌تواند تأثیر دانشگاه را بر حضور حداکثری جامعه در انتخابات روشن کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: