• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-19214-5
  • خبرنگار : 17036
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

مدیرکل بنیاد شهید خوزستان: حضور پررنگ در انتخابات ذلت دشمنان را به دنبال دارد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با بیان اینکه دشمن ممکن است از ضعف حضور مردم در عرصه انتخابات برای ضربه زدن به نظام استفاده کند، گفت: خوشبختانه مردم همواره با علم به این مهم، حضور گسترده و پرشوری در تمام ادوار پیشین انتخابات در ایران داشته اند و پس از این نیز در ادوار بعدی خواهند داشت.

عبدالرضا فرجیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: حضور خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در صحنه مشارکت در انتخابات می‌تواند برای حضور صددرصدی جوانان پای صندوق‌های رای، زمینه بیشتری فراهم کند و خوشبختانه همواره خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ما با مشارکت حداکثری در ادوار پیشین به خوبی نمایشی از وفاداری از نظام را ارائه کردند.

وی با بیان اینکه به برکت ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان و مدافعان، اکنون کشور ایران در امنیت کامل قرار دارد، تصریح کرد: در حالی که کشورهای اطراف ایران در آشوب قرار دارند، در ایران شاهد برقراری امنیت کامل هستیم و همچنین می‌بینیم که مراحل انتخابات مقام دوم کشور یعنی رییس قوه مجریه، در یک فضای امن و آرام در حال طی شدن است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان بیان کرد: اکنون چشم و نگاه قدرت‌های استکباری به نحوه حضور مردم در صحنه انتخابات 29 اردیبهشت است. هرچه این حضور پررنگ‌تر و پرشورتر باشد، بدنه نظام را در برابر هرگونه تهدید از سوی این گونه کشورها بیشتر واکسینه می‌کند.

فرجیان ادامه داد: قطعا حضور گسترده و پرشور مردم پای صندوق‌های رای در برنامه‌های آینده نظام اثر مثبت خواهد گذاشت زیرا نشان می‌دهد مردم تا چه اندازه به ولایت فقیه، فرمان رهبری و راه شهدا پایبند هستند. قطعا پررنگ بودن این حضور خواری و خفت و ذلت دشمنان این نظام را به دنبال خواهد داشت.

وی اظهار کرد: اگر افرادی که هنوز برای مشارکت در انتخابات شک و شبهه دارند، به گذشته ایران نگاه بیندازند که چگونه ایران مورد تهاجم صدام و ایادی او در اوایل انقلاب قرار گرفت، یا به تهدیدات فعلی داعش و سایر دشمنان نگاه کنند، قطعا به اهمیت حضور در صحنه انتخابات پی می‌برند و می‌فهمند که دشمنان ممکن است از ضعف حضور مردم در عرصه انتخابات برای ضربه زدن به نظام استفاده کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان ادامه داد: این‌گونه افراد باید بدانند که هر رای، یک تیر به سوی دشمن است و اگر غفلت کنند و پای صندوق‌های رای نیایند، شاید تیرهای کمتری به سوی دشمنان شلیک شود؛ زیرا جنگیدن تنها به صورت فیزیکی و در جبهه‌ها و مرزهای کشور نیست بلکه افرادی که قصد دفاع از ناموس و وطن خود را دارند و خواهان مصونیت کشور و نظام از لوث دشمنان هستند، با صف‌آرایی در انتخابات می‌توانند این جهاد را داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: