• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-15976-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

استقرار صندوق ثابت اخذ رای در خوابگاه دختران دانشگاه شهید چمران

معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز از استقرار صندوق ثابت اخذ رأی در محل مجتمع خوابگاهی دختران حضرت معصومه (س) این دانشگاه خبر داد.

 

دکتر عبدالرحیم هوشمند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: یک صندوق رأی ثابت در خوابگاه دخترانه حضرت معصومه (س) این دانشگاه مستقر شده است تا دانشجویان بتوانند در رفاه بیشتری در انتخابات شرکت کنند.

 

وی با بیان اینکه این صندوق از حدود ساعت 9 صبح امروز در محل مستقر شده است، گفت: استقبال دانشجویان از ابتدای آغاز فرآیند رأی‌گیری خوب بوده و این صندوق تا اعلام زمان پایان اخذ رأی در محل مستقر خواهد بود؛ شرایط اخذ رأی نیز اکنون مطلوب است.

 

معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به اینکه برای حراست از امنیت حوزه‌های را‌گیری، نیروهای انتظامی در تمامی شعب اخذ رأی حضور دارند تصریح کرد: به نوبه آن حراست دانشگاه نیز در محل صندوق رأی‌گیری در این خوابگاه مستقر است تا فرایند رأی‌گیری بدون هیچ مشکلی انجام شود.

 

هوشمند در خصوص خوابگاه پسران نیز گفت: به دلیل اینکه چند حوزه رأی‌گیری در اطراف این خوابگاه وجود دارد، بنا شد که دانشجویان به حوزه‌های مجاور مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: