• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-16376-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

جامعه دانشگاهی با حضور در انتخابات مردم را به مشارکت تشویق می‌کند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه قشر دانشگاهی برای جامعه یک الگو است، گفت: مشارکت بالای این قشر می‌تواند موجب تشویق سایر اقشار جامعه به شرکت در انتخابات شود .

 

دکتر شهرام لک در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: هر دولتی که با پشتوانه رأی حداکثری مردم در انتخابات روی کار بیاید، قطعا می‌تواند قدم‌های محکم‌تری در راه اهداف کشور ایران بردارد. حضور حداکثری مردم در انتخابات نشان‌دهنده وفاداری مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی است و موجب تقویت نظام در دنیا می‌شود .

 

وی با بیان اینکه امیدواریم که مردم با حضور خود در انتخابات مشارکت حداکثری را رقم بزنند، افزود: مشارکت مردم در انتخابات یک تکلیف شرعی و یک وظیفه اخلاقی محسوب می‌شود. جامعه دانشگاهی که قشر فرهیخته جامعه محسوب می‌شود، می‌تواند با حضور در انتخابات به عنوان یک الگو برای مردم عمل کند. ما وظیفه خود می‌دانیم که با حضور خود در صحنه انتخابات برگ زرینی به تاریخ انقلاب اسلامی اضافه کنیم .

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با اشاره به اینکه مسئولان رده بالای این دانشگاه همواره بر حضور مردم در صحنه و به‌ویژه انتخابات تاکید داشته‌اند، گفت: باتوجه به اینکه قشر دانشگاهی معمولا به‌عنوان یک الگو در جامعه مطرح می‌شود، رفتار و نظرات این قشر می‌تواند موجب تشویق و ترغیب مردم به شرکت در انتخابات شود. ما در دانشگاه آزاد اسلامی تلاش کردیم زمینه مشارکت قشر تحصیلکرده را در انتخابات فراهم کنیم، حتی برای حضور حداکثری دانشجویان و کارکنان دانشگاه روز جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی تعطیل اعلام شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: