• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-16476-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

استقرار صندوق سیار رای در خوابگاه‌های علوم پزشکی اهواز

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با اشاره به استقرار صندوق سیار در خوابگاه بوستان این دانشگاه از ابتدای صبح امروز، گفت: این صندوق پس از پایان رای‌گیری در این خوابگاه‌، به خوابگاه گلستان انتقال داده می‌شود.

 

  دکتر ساسان موگهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - ‌منطقه خوزستان،‌ با بیان اینکه صندوق سیار برای اخذ رای دانشجویان خوابگاهی این دانشگاه در دو مجتمع خوابگاهی دخترانه این دانشگاه مستقر می‌شود، گفت:‌ از ابتدای صبح امروز صندوق سیار در خوابگاه بوستان این دانشگاه با ظرفیت 800 نفر مستقر شده و قرار بود که تا ساعت 1:30 فرآیند رای‌گیری به پایان برسد، اما به دلیل استقبال زیاد دانشجویان این صندوق همچنان در این خوابگاه مستقر است.

 

وی افزود: ‌پس از پایان اخذ رای در خوابگاه بوستان بنا است که این صندوق به خوابگاه گلستان با ظرفیت یک هزار و 200 نفر انتقال داده شود. در خصوص خوابگاه‌های دیگر که به‌طور عمده پسرانه هستند، به دلیل نزدیکی حوزه‌های اخذ رای شهری به این خوابگاه‌ها صندوق سیار برای آن‌ها تدارک دیده نشد.

 

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز در خصوص نظم در فرآیند رای‌گیری در خوابگاه‌ها، گفت:‌ علاوه بر اینکه در خوابگاه‌ها همواره دو نوع نیروی حراستی برای حفاظت پیرامونی و حفاظت داخلی مستقر هستند، اکنون برای رای‌گیری نیروی‌های انتظامی نیز به همراه صندوق به خوابگاه‌ها اعزام شده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: