• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-16576-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

حضور در صحنه انتخابات به آینده ما گره خورده است

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: عدم حضور ما بیانگر عدم علاقه به سرنوشت خودمان است و خسرانی که نصیب جامعه می‌شود، اول متوجه خود ما خواهد شد؛ پس حضور در صحنه انتخابات می‌تواند به آینده ما گره بخورد.

 

دکتر عبدالرحیم هوشمند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: در جوامع مدنی، حضور مردم در تعیین سرنوشت خود از مظاهر شرکت در انتخابات و تعیین افرادی است که می‌خواهند مسئولیت آینده مملکت را به دست بگیرند.

 

وی با بیان اینکه مردم باید در فرآیندهایی که در سال‌های آتی در جامعه به وجود می‌آید سهیم باشند، افزود: هر کس به دنبال این است که شرایط آرامش و رفاه را برای جامعه و خانواده خود به وجود آورد؛ پس حضور افراد در صحنه انتخابات بیان می‌کند که مردم به دنبال تعیین فرد اصلح هستند تا جامعه را به گونه‌ای که مردم می‌خواهند مدیریت کند.

 

معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تراکم حضور مردم از ابتدای صبح امروز در بسیاری از حوزه‌های رای‌گیری در اهواز، گفت: حضور در انتخابات به نفع آحاد مردم است و مشارکت آن‌ها نشان می‌دهد که مردم نسبت به انتخابات حساس شده‌اند.

 

هوشمند تصریح کرد: عدم مشارکت در انتخابات یعنی سرنوشت آینده کشور را به دست کسانی بسپاریم که هر برنامه‌ای که دارند در کشور پیاده کنند؛ پس عدم حضور ما بیانگر عدم علاقه به سرنوشت خودمان است و خسرانی که نصیب جامعه می‌شود، اول متوجه خود ما خواهد شد، بنابراین حضور در صحنه انتخابات می‌تواند به آینده ما گره بخورد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: