• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-22173-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

بزرگترین نیاز برای تداوم امنیت کشور حضور مردم در انتخابات است

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی بزرگترین نیاز ما برای تداوم امنیت کشور حضور مردم در انتخابات است و این حضور پاسخ بسیاری از تحلیلگران سیاسی جهان را که خلاف منافع کشور برنامه‌ریزی و تحلیل می‌کنند، می‌دهد.

عباس پاپی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: با توجه به شرایط و اوضاع حساس منطقه، مردم باید پای صندوق های رای حضور پیدا کنند.

وی افزود: حضور مردم پای صندوق‌های رای کمک و پشتوانه بزرگی برای نظام خواهد بود و پیام بزرگی را از درون کشور به جهان ساطع می‌کند که حامل انسجام و وحدت مردم در ایران است.

پاپی‌زاده تصریح کرد: در شرایط فعلی بزرگترین نیاز ما برای تداوم امنیت کشور، حضور مردم در انتخابات است و این حضور پاسخ بسیاری از تحلیلگران سیاسی جهان را که خلاف منافع کشور برنامه‌ریزی و تحلیل می‌کنند، می‌دهد.

نماینده مردم دزفول با بیان اینکه ما در بحث مذاکرات بین‌المللی نیاز به تولید قدرت داریم، اظهار کرد: همیشه طرف مقابل در مذاکره با ایران به پشتوانه مردمی این کشور نگاه می‌کند و هرچه این پشتوانه و حضور مردم پای صندوق‌های رای بیشتر باشد، قطعا می‌توانیم به اهداف بهتری در کشور و جهان دست پیدا کنیم.

پاپی‌زاده خاطرنشان کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای با هر گرایش و تفکری بیانگر اتحاد و انسجام کشور است و به پشتوانه‌های نظام و کشور نیز کمک شایانی می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: