• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-22373-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دبیر ستاد انتخابات شهرستان:

چهار کاندیدای شورای شهر آبادان امروز تأییدصلاحیت شدند

دبیر ستاد انتخابات آبادان گفت: امروز برگه‌های تاییدصلاحیت چهار کاندیدای انتخابات شورای شهر آبادان، در اختیار آن‌ها قرار گرفت.

 

ریاض فرحانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: امروز با نظر هیأت مرکزی انتخابات، برگه‌های تأیید صلاحیت چهار کاندیدای انتخابات شورای شهر آبادان به آن‌ها ارائه شد؛ اسامی کاندیداهایی که امروز برگه تأیید صلاحیت خود را دریافت کردند، به لیست کاندیداهای انتخابات شورای این شهر اضافه شده است.

 

وی با بان اینکه هواداران کاندیداهای تأیید صلاحیت‌شده می‌توانند به آن‌ها رأی دهند، در پاسخ به این سؤال که علت تأخیر این اعلام برگه تأیید صلاحیت‌ها چه بوده است، بیان کرد: مطابق با ماده 61 قانون انتخابات شوراهای اسلامی این اقدام با نظر هیأت مرکزی نظارت انجام شده و وزارت کشور و فرمانداری در این موضوع هیچ‌گونه دخالتی نداشته است.

 

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه آبادان درباره تخلف انتخاباتی از سوی کاندیداها، اظهار کرد: تاکنون هیچ‌گونه موردی از تخلف کاندیداهای شورای اسلامی شهر آبادان گزارش نشده است و برگزاری انتخابات به شکل بسیار خوب و باشکوهی پیش می‌رود.

 

فرحانی مشارکت حداکثری مردم را در انتخابات بسیار خوب و باشکوه دانست و گفت: امیدواریم تا پایان ساعت رأی‌گیری این روند مشارکت مردمی ادامه داشته باشد. مشارکت مردم آبادان در این دوره از انتخابات نسبت به انتخابات گذشته بیشتر است و پیش‌بینی می‌شود که درصد مشارکت افزایش یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: