• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-22473-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

نماینده خرمشهر: مردم ایران روز‌به‌روز در صحنه قوی‌تر حاضر می‌شوند

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با دعوت مردم برای حضور پرشور در انتخابات، گفت: حضور مردم در انتخابات برای آن است تا کشورهای ابرقدرت بدانند، با توجه به فشارهای ظالمانه‌ای که به ملت ایران وارد می کنند همچنان مردم خوزستان و ایران با توجه به این فشارها در انتخابات شرکت می کنند و به کاندیدای اصلح رای می دهند.

عبدالله سامری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری باید همه مردم در انتخابات شرکت کنند و پای صندوق های رای بیایند تا شکوه بزرگی را در ایران به نمایش بگذارند.

وی افزود: حضور مردم در انتخابات دارای اهمیت بسیار زیادی برای کشور است و مردم باید مانند همه دوره‌ها در انتخابات، حضوری پرشور داشته باشند.

سامری تصریح کرد: حضور مردم در انتخابات برای آن است تا کشورهای ابر قدرت بدانند علی‌رغم فشارهای ظالمانه‌ای که به ملت ایران وارد می‌کنند، همچنان مردم خوزستان و ایران با توجه به این فشارها در انتخابات شرکت می‌کنند و به کاندیدای اصلح رای می دهند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات دارای اهمیت بسیار زیادی برای کشور است، اظهار کرد: حضور بزرگ و میلیونی مردم باعث می‌شود تا بسیاری از کشورهای غربی که علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دندان تیز کرده‌اند، بدانند که به هیچ وجه موفق نخواهند بود و نمی‌توانند با تحریم‌های ظالمانه علیه مردم ایران کاری کنند تا مردم صحنه را ترک کنند.

نماینده مردم خرمشهر خاطرنشان کرد: مردم با دیدن چنین اقداماتی از سوی دشمنان نظام، روز به روز در صحنه قوی‌تر حاضر می‌شوند و با حضور پر شور در انتخابات حماسه‌های بزرگی را در کشور و جهان رقم می‌زنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: