• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-22673-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

حضور مردم در انتخابات نماد وحدت و انسجام ملی است

 رئیس دانشگاه پیام‌نور خوزستان گفت:‌ حضور در انتخابات پیش از آنکه پیامی برای کشورهای خارجی داشته باشد، می‌تواند برای خود ما نماد انسجام و وحدت ملی باشد.

 دکتر علیرضا اقبالی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، ‌اظهار کرد: ‌مردم باید در انتخابات مشارکت داشته باشند چرا که انتخابات تنها راه مدنی اعمال خواسته افراد است چراکه مردم از طریق رای دادن و انتخاب یک کاندیدا می‌توانند ترجیحات خود را در جامعه اعمال کنند.

 وی افزود: امروز دو نگاه راجع به نحوه اداره جامعه وجود دارد که این دو نگاه دو الگو برای سیاست‌ خارجی، نحوه اداره نظام، روابط اقتصادی، روابط بین‌المللی و آزادی‌های فردی ارائه می‌کنند. انتخابات راهی است تا در جامعه با دموکراسی و بدون هیچ کنشی یکی از این دیدگاه‌ها انتخاب شود.

 رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان در خصوص حضور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه، گفت: قطعا اگر مردم حضور پرشوری در انتخابات داشته باشند، پس از انتخاب رئیس‌جمهور با حداکثر آراء، او می‌تواند با اعتماد به نفس بیشتری در مجامع بین‌المللی حضور پیدا کند.

 وی ادامه داد: ‌حضور پرشور مردم در انتخابات پیش از اینکه پیامی برای دولت‌های خارجی داشته باشد نشان‌دهنده انسجام ملی و اعتقاد اجتماعی است که مساله‌ی بسیار با اهمیتی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: