• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-23173-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

رییس ستاد انتخابات خوزستان:

مشکلی در روند برگزاری انتخابات الکترونیک وجود ندارد

رییس ستاد انتخابات خوزستان در خصوص روند برگزاری انتخابات الکترونیک در چهار شهر استان، گفت: تا این لحظه مشکلی در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیک وجود ندارد و روند انتخابات الکترونیک کاملا عادی است.

دکتر علی‌حسین حسین‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، با بیان اینکه انتخابات شورای اسلامی چهار شهر در استان خوزستان به صورت الکترونیک برگزار می‌شود، اظهار کرد: این انتخابات در 248 شعبه اخذ رای تمام الکترونیک، در شهرهای امیدیه، ماهشهر، بهبهان و خرمشهر در حال برگزاری است و مشکلی در روند برگزاری این انتخابات تاکنون گزارش نشده است.

وی افزود: با توجه به آموزش‌هایی که به دست‌اندرکاران و متصدیان برگزاری انتخابات الکترونیک در این چهار شهرستان داده شده است، تا این لحظه مشکلی در خصوص انتخابات الکترونیک وجود ندارد و روند انتخابات الکترونیک کاملا عادی است.

وی گفت: با توجه به مانور و آموزش‌هایی که پیش از آغاز انتخابات در این چهار شهر انجام گرفته است، مردم نسبتا آشنایی کامل با این روند رای‌گیری دارند و این امر کمک کرده است که امروز تا این ساعت گزارشی مبنی بر مشکل در روند برگزاری انتخابات الکترونیک نداشته باشیم.

رییس ستاد انتخابات خوزستان خاطر نشان کرد: امیدواریم این شیوه به صورت موفق در سطح استان خوزستان انجام بگیرد و شاهد هیچ مشکلی در روند انتخابات الکترونیک تا پایان انتخابات نباشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: