• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-23973-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

رییس کمیته حقوقی ستاد انتخابات خوزستان:‌

گزارشات مردمی رسیده در حال بررسی هستند

رییس کمیته حقوقی ستاد انتخابات خوزستان گفت: ‌گزارشات مردمی مبنی بر تخلف در شعب اخذ رای به دست ما رسیده است که ما هم آن‌ها را به فرمانداران جهت بررسی ارجاع داده‌ایم.

سیدلطف‌الله هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، ‌در خصوص اینکه آیا تاکنون گزارشات مردمی در خصوص تخلفات به دست استانداری رسیده است؟ اظهار کرد: ‌هر شعبه اخذ رای یک بازرس دارد که در صورتی که تخلفی مشاهده شود به سربازرس و نماینده فرماندار اعلام می‌شود.

وی ادامه داد:‌ ما هم گزارشات را به هیات بازرسی شهرستان و استان ارایه می‌دهیم، همچنین شبکه بازرسی و شبکه نظارت شورای نگهبان حاضر هستند و هر گونه تخلفی را که ببینند با آن برخورد می‌کنند و اگر هم ضرورت داشته باشد، متخلفین را به مقامات قضایی معرفی می‌کنند.

رییس کمیته حقوقی ستاد انتخابات خوزستان گفت: همچنین یک سامانه پیامکی به شماره 500026133 را جهت گزارش تخلفات معرفی کرده‌ایم و در صورتی که مردم تخلفی را در شعبه‌های اخذ رای مشاهده می‌کنند می‌توانند تخلف را به سامانه پیامکی گزارش دهند

وی خاطرنشان‌کرد: البته بازرسان ویژه و سربازرسان تخلفاتی را به ما منعکس کرده اند که ما هم آن‌ها را به فرمانداران مربوط گفته‌ایم تا بررسی‌های لازم صورت بگیرد.

هاشمی خاطرنشان‌کرد: تبلیغات غیر مجاز در شعب اخذ رای و تبلیغاتی که عده‌ای اطراف شعب برای کاندیدای مورد نظر انجام می‌دهند از جمله تخلفاتی هستند که مردم در صورت مشاهده می‌توانند گزارش دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: