• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-24273-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

/فردای انتخابات، آغاز همدلی/

مردم پس از اعلام نتایج انتخابات به تاکیدات مقام معظم رهبری و به قانون تمکین می‌کنند

رییس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با بیان این که حق این است که به رای مردم احترام گذاشته شود گفت: اگر کاندیدایی این حق را رعایت نکند دیگر واجد شرایط نخواهد بود.

دکتر محمدرضا عصاری با بیان این‌که پیروز اصلی انتخابات مردمی هستند که پای صندوق‌های رای می‌آیند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ـ منطقه خوزستان، اظهار کرد: تلاش و کوشش و سعی همه ما در راستای اقتدار و پیشرفت جامعه است و اولین حق این است که به رای مردم احترام گذاشته شود.

وی افزود: این یک حق اساسی است و اگر کاندیدایی آن را رعایت نکند دیگر واجد شرایط نخواهد بود. همه باید بعد از اعلام نتایج به نظر مردم احترام بگذارند و با رعایت نکات اخلاقی پس از انتخابات در کنار یکدیگر قرار بگیرند؛ چراکه فردی که انتخاب می‌شود رییس‌جمهور همه مردم ایران است.

رییس دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول ادامه داد: همه افراد چه در انتخابات موفق شوند و چه نشوند وظیفه دارند به مردم خدمت کنند و در کنار رییس جمهور و در خدمت مملکت باشند. اکنون نظام جمهوری اسلامی با وجود مقام معظم رهبری در جامعه هیچ نگرانی از بابت رفتار کاندیداها ندارد و تمام مردم٬ ستادها و کاندیداها باید از رییس‌جمهور مملکت حمایت کنند.

عصاری با بیان این‌که تمام بزرگان نیز همواره تاکید می‌کنند که همه پس از انتخابات در کنار یکدیگر باشند گفت: اگر هر کس به هر شکلی بخواهد آرای مردم را به هم بزند مسؤولان نظام باید با او برخورد کنند، چون اگر خارج از چارچوب قانون رفتار شود باعث دامن زدن به ناهنجاری‌ها در جامعه می‌شود. باید به مسؤولان کمک کرد تا آن‌ها بتوانند آرامش را هر چه بهتر در جامعه فراهم کنند.

وی تاکید کرد: قطعا انتخابات امسال به چنین مسیری نمی‌رود و ناآرامی در آن اتفاق نمی‌افتد و برای من روشن است که مردم از هر طیف و جبهه‌ای که باشند بعد از اعلام نتایج انتخابات به طور قطع در احترام به تاکیدات مقام معظم رهبری و در راستای پیشرفت و شکوفایی نظام به قانون تمکین خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: