• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-24373-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

/فردای انتخابات، آغاز همدلی/

هر فردی در انتخابات پیروز شود، بیانگر تایید او توسط مردم است

معاون آموزش حوزه‌های علمیه کشور با بیان اینکه به نتیجه انتخاب مردم احترام بگذاریم، گفت: مردم به هر فردی رای دهند، به انقلاب و رهبری رای داده اند، زیرا در لبیک به ندای رهبر انقلاب و در دفاع از ایران اسلامی، انقلاب اسلامی و مردم‌سالاری دینی به صحنه آمده‌اند.

آیت‌الله عبدالکریم فرحانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا  - منطقه خوزستان، اظهار کرد: اخلاق و تعهد مردم در رای گیری اقتضا می کند که به نتیجه انتخاب مردم احترام بگذاریم، زیرا نتیجه هر چه باشد، تایید انقلاب و رهبری است.

وی افزود: هر فردی از هر گرایشی در انتخابات پیروز شود، بیانگر تایید او توسط مردم است، زیرا آن شخص از مجرای قانونی انتخابات وارد عرصه شده، در فضای قانونیِ به‌حق تبلیغ کرده و توسط مردم انتخاب شده است. به تعبیر امام، میزان رای ملت است و هر چه مردم رای دهند، همان است و باید به آن احترام گذاشت.

معاون آموزش حوزه‌های علمیه کشور عنوان کرد: باید به نتیجه انتخاب مردم احترام بگذاریم، زیرا مردم به هر فردی رای دهند، به انقلاب و رهبری رای داده اند و در لبیک به ندای رهبر انقلاب و در دفاع از ایران اسلامی و انقلاب اسلامی و مردم سالاری دینی، به صحنه آمده اند.

فرحانی تصریح کرد: توقع داریم همه کاندیداها و ارادتمندان و حامیان کاندیداها با همین شور انقلابی به نتیجه پایبند باشند و نشان دهند در ایران اسلامی همانطور که مقدمات ورود به انتخابات با سایر کشورها متفاوت است، نتیجه انتخابات نیز هرچه باشد مردم به دید عمل به امر ملی و شرعی به آن نگاه کنند.

معاون آموزش حوزه‌های علمیه کشور خاطر نشان کرد: امیدواریم پس از اعلام نتایج، خداوند شور نشاط و سربلندی را به ایران اسلامی اعطا کند و ملت ایران را سربلندتر از همیشه در چشم دنیا قرار دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: