• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-26073-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

سرپرست فرمانداری کارون:

باتوجه به استقبال مردم، چندین بار درخواست تعرفه داشتیم

سرپرست فرمانداری شهرستان کارون گفت:‌ با توجه به استقبال بسیار زیادی که صورت گرفت، تعرفه‌ها کفایت نکرد و مجبور شدیم که چندین بار درخواست تعرفه داشته باشیم.

معصومه خنفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - ‌منطقه خوزستان، ‌اظهار کرد: ‌مشارکت مردم کارون بسیار خوب و بیش از حد انتظار بود؛ به صورتی که با وجود اینکه ما بیش از حد نیازمان تعرفه‌ گرفته بودیم ولی با توجه به استقبال بسیار زیادی که صورت گرفت تعرفه‌ها کفایت نکرد و مجبور شدیم که چندین بار درخواست تعرفه داشته باشیم که سریعا هم به دست‌مان رسید.

وی بیان کرد: تا همین الان که ساعت اخذ رای‌گیری تنها فقط برای کسانی که در محل شعب اخذ رای حاضر هستند تا ساعت 24 امشب تمدید شده است و ما می‌خواهیم درب‌ها را ببندیم، اجازه بستن به ما نمی‌دهند، چرا که استقبال بسیار زیاد است و برای بستن درب‌ها با مشکل مواجه شدیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان کارون گفت: به محض اینکه صندوق‌های اخذ رای به محل فرمانداری برسند، کار شمارش تعرفه‌ها آغاز می‌شود و اولویت شمارش با صندوق‌های ریاست جمهوری است.

وی خاطرنشان‌کرد: ‌روند انتخابات در شهرستان کارون منظم و مشارکت بی‌نظیر بوده است و این به این معنا است که مردم به سیستم انتخابات و مجریان انتخابات اعتماد دارند و احساس می‌کنند که در تعیین سرنوشت‌شان سهیم هستند و آنچه خودشان تصمیم می‌گیرند همان می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: