• شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-29273-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز:

تنها نتایج اعلام‌شده به‌صورت رسمی ملاک عمل است

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با بیان اینکه تا زمانی که صحت آرا در ستاد انتخابات تأیید و تجمیع نشود هرگونه گمانه‌زنی، برآورد و جمع‌بندی درباره نتیجه آرا از صحت و امنیت به‌دور است، گفت: نتایج آراء شعب که از طریق ستاد انتخابات به‌صورت رسمی اعلام می‌شوند، صحت دارند و ملاک عمل هستند .

 

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، دکتر نبی‌الله خون‌میرزایی با اشاره به شمارش آرای انتخابات، اظهار کرد: تنها نتایجی که از ستاد انتخابات به‌صورت رسمی اعلام خواهد شد، ملاک عمل است و دیگر آرایی که پراکنده جمع‌آوری می‌شوند، از صحت و واقعیت به‌دور هستند .

 

وی ادامه داد: با دستور رحمانی‌فضلی وزیر کشور، کار شمارش آرا شروع شد و ازآنجایی‌که آرا به‌صورت تجمیعی در ستاد انتخابات شهرستان جمع‌بندی می‌شود، تا زمانی که صحت این آرا در ستاد انتخابات تأیید و تجمیع نشود هرگونه گمانه‌زنی و هرگونه برآورد و جمع‌بندی در ارتباط با نتیجه آرا از صحت و امنیت به‌دور است و نمی‌توان به آن استناد کرد .

 

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز ادامه داد: مرجع اعلام آرا ستاد انتخابات، فرمانداری شهرستان و ستاد انتخابات استانداری است و آمار و اطلاعاتی که سایت‌های مجازی منتشر می‌کنند، معلوم نیست به استناد چه اطلاعاتی است و از دقت بالایی برخوردار نیستند .

 

وی در پایان استقبال پیش‌بینی‌نشده مردم از انتخابات را چشمگیر خواند و گفت: این ازدحام پیش‌بینی‌نشده هم برای ما و هم هیات‌های مستقر در شعب کار را برای اخذ رأی دشوار کرد که با تلاش و همکاری عوامل و دست‌اندرکاران انتخابات بدون مشکل خاصی به پایان رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: