• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-19114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار خوزستان خبر داد:

تامین روشنایی و نورپردازی جاده ساحلی از اهواز تا شهرستان کارون

استاندار خوزستان از ایجاد روشنایی و نورپردازی جاده ساحلی رودخانه کارون از اهواز تا شهرستان کارون خبر داد.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، دکتر غلامرضا شریعتی پس از نشست بررسی پروژه‌های شهرداری اهواز در خصوص جمع‌بندی موارد مطرح شده در جلسه عنوان کرد: این جلسه برای بررسی و پیگیری روند پروژه‌های عمران شهری بود که یا در یک سال اخیر شروع شده‌اند یا برای تسریع در تکمیل آن‌ها برنامه‌ریزی شده است؛ از جمله پروژه تقاطع غیرهمسطح چهارشیر و پل شهیدان خادم سیدالشهدا که کوی رمضان را به فرودگاه وصل می‌کند و مسیر پل فولاد که کریدور غربی و شرقی اهواز را به هم وصل می‌کند و ان‌شاءالله به زودی از روند اجرایی این پروژه‌ها بازدیدی به عمل خواهد آمد.

وی افزود: از موارد مطرح شده در این جلسه، طرح اصلاح و بهبود روشنایی و زیبایی شهر اهواز بود که در دستور کار قرار دارد و در 10 روز آینده عملیات اجرایی فاز اول آن شروع خواهد شد که در این طرح فلکه فرودگاه تا چهارشیر و از فلکه سوم تا خیابان میهن پایه‌های تلسکوپی نصب می‌شود.

استاندار خوزستان توضیح داد: همچنین مصوب شد در سه ماه، کل جاده ساحلی تا کارون پایه‌های تلسکوپی جدید نصب شود و کاملا روشن شود و پایه‌های فعلی هم رنگ‌آمیزی شود و در نقاط دیگر شهر که مشکل روشنایی دارند نصب شوند.

شریعتی خاطرنشان کرد: امیدواریم تا سه ماه آینده انقلابی در وضعیت روشنایی اهواز انجام شود که این کار با مشارکت دستگاه‌ها انجام خواهد شد. عمده اعتبار آن را استانداری تامین خواهد کرد و بقیه آن را هم شرکت توزیع برق اهواز و شهرداری اهواز تامین خواهند کرد.

استاندار خوزستان عنوان کرد: همچنین قرار شد دفتر فنی و اداره‌کل امور شهری استانداری از یک مشاور جهت طرح نورپردازی رودخانه کارون از پل نهم تا پل ششم بهره بگیرند تا پس از مطالعه طرحی برای نورپردازی و زیباسازی رودخانه کارون تدوین شود و پس از تصویب طرح، روند اجرایی آن آغاز خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: