• شنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 964-1573-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ناصری‌نژاد با اشاره به حواشی روز قدس:

حرکات هنجارشکنانه و بی‌حرمتی به مسئولان نظام را تایید نمی‌کنیم

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: حرکات هنجارشکنانه و بی‌حرمتی به مسئولان نظام را تایید نمی‌کنیم؛ اگر اشکالاتی وجود دارد نباید آن را در خیابان حل کنیم بلکه باید همه متحد به پیش برویم.

حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حواشی راهپیمایی روز قدس گفت: به طور کلی حرکات تفرقه‌افکنانه، هنجارشکنانه و بی‌حرمتی به مسئولان نظام را تایید نمی‌کنیم و چنین رفتارهایی را مناسب شأن نظام جمهوری اسلامی ایران نمی‌دانیم.

نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان اینکه به هیچ‌وجه مناسب نیست که یک مسئول در قوای مختلف یا هر نهادی مورد بی‌حرمتی قرار گیرد، افزود: اگر هم اشکالاتی وجود دارد نباید آن را در خیابان حل کنیم و اجازه دهیم که برخوردهای عاطفی ادامه یابد. باید همه متحد و همدل به پیش برویم.

این نماینده مجلس اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران نیاز به وحدت و همدلی در راستای منویات مقام معظم رهبری و مردم دارد. گاهی اوقات موضع‌گیری‌هایی می‌شود که موجب ناراحتی مردم می‌شود اما نباید اینگونه عمل کنیم.

ناصری‌نژاد در پایان تاکید کرد: نباید خدای ناکرده به گونه‌ای عمل کنیم که مایه تضعیف قوا شود. باید مراقبت کنیم تا مسائل با یکدیگر خلط نشوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: