• چهارشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-3074-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان:

پرداخت اصل پول سپرده‌گذاران آرمان حداکثر سه ماه زمان می‌برد

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت : مجموع دارایی‌ها، اموال و سپرده‌های موسسه آرمان توسط بانک مرکزی به‌طور دقیق رصد شده و دارایی‌های این موسسه جوابگوی اصل سپرده سرمایه‌گذاران است، بنابراین مردم نگران سرمایه‌های خود نباشند.

 

سیدعلی بحرینی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: امروز (هفتم تیرماه) جلسه‌ای با تعدادی از نمایندگان سپرده‌گذاران موسسه آرمان در استانداری برگزار کردیم و به آن‌ها از آخرین اقدامات انجام گرفته و پیگیری‌ها در خصوص حل مشکلات موسسه گزارشی ارائه شد.

 

وی افزود: کار در بحث موسسه آرمان یک کار پیچیده و سنگین است و تمام دستگاه‌ها و مجموعه استانداری در تلاش برای حل این مشکل هستند. استاندار خوزستان نیز از طریق وزیر کشور، معاون اول رییس‌جمهور و رییس‌کل بانک مرکزی به صورت شبانه‌روزی در حال مکاتبه برای حل مشکل است.

 

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان تصریح کرد: روند حقوقی پیگیری این موضوع حدود یک ماه است که آغاز شده اما با توجه به حساسیت‌های بانک مرکزی در قبال سپرده‌های مردم اندکی زمان‌بر است؛ همچنین مجموع دارایی‌ها، اموال و سپرده‌های موسسه آرمان توسط بانک مرکزی به‌طور دقیق رصد شده و دارایی‌های این موسسه جوابگوی اصل سپرده سرمایه‌گذاران است.

 

بحرینی مقدم ادامه داد: از هفته آینده روند اجرایی کارها برای حل مشکلات آغاز می‌شود و حدود 2 تا سه ماه زمان می‌برد تا اصل سپرده به سرمایه‌گذاران موسسه آرمان بازگشت داده شود و روال کار به حالت عادی بازگردد.


وی گفت: با پیگیری‌های جدی که از سوی استاندار خوزستان انجام گرفته و همچنین بررسی‌های بانک مرکزی در خصوص موسسه آرمان این دغدغه برطرف شده که اصل سپرده سرمایه گذاران دچار سوخت شود؛ بنابراین مردم نگران سرمایه‌های خود نباشند.

 

معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان عنوان کرد: باتوجه به نگرانی‌های به حق مردم نسبت به سرمایه‌های خود در موسسه آرمان و نیازی که به این سرمایه‌ها دارند، باید سپرده گذاران را از آخرین اقدامات و پیگیری‌ها در خصوص حل مشکلات موسسه آرمان مطلع کرد که در این راستا، امروز جلسه‌ای با حضور تعدادی از نمایندگان سپرده گذاران برگزار کردیم.

 

بحرینی مقدم اظهار کرد: مردم را به همراهی و آرامش در این زمینه دعوت می‌کنیم تا بتوانیم با کمک آن‌ها از حقوقشان دفاع و زمان حل مشکلات را کوتاه‌تر کنیم.

 

وی افزود: روند اجرایی ادغام موسسه آرمان از هفته آینده آغاز میشود اما این مساله تا زمانی که بانک مرکزی آن را تایید نکند و مقدمات کار مهیا نشود، ممکن نیست؛ مردم تاکنون این مشکلات را تحمل کرده‌اند و از آن‌ها خواهشمندیم که همچنان صبوری کنند تا شاهد حل کامل مشکلات باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: