• پنجشنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-3374-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تقدیر مدیرعامل برق اهواز از مردم به‌خاطر رعايت الگوى مصرف

مديرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از همکاری مردم اهواز در امر صرفه‌جویی و رعایت الگوی مصرف برق در گرمای شدید روز گذشته، چهارشنبه (هفتم تيرماه) تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ايسنا - منطقه خوزستان، حسن کریمى ضمن تقدیر از مردم شریف اهواز اظهار كرد: شهروندان عزیز روز چهارشنبه (۷ تیرماه ) یکی از گرم‌ترین روزهای سال را تجربه کردند و با همکاری و عملی نمودن توصیه‌های مدیریت مصرف برق در ساعت پیک یا اوج مصرف که در اهواز روز هفتم تيرماه از ساعت ۱۲ تا ۱۸ و از غروب آفتاب تا ساعت ۲۴ بود، کمک شایان توجهی كردند.

وی افزود: رعایت الگوی مصرف و استفاده نکردن از لوازم الکتریکی غیرضروری در ساعت پیک باعث کاهش بار شبکه شده و زمینه پایداری هرچه بیشتر شبكه را برای ما در شرایط گرم و سخت آب و هوایی به همراه داشت.

 کریمی بیان كرد: روز هفتم تيرماه در مجموع و میانگین خطوط فشار متوسط فقط ۱۰ دقیقه شاهد قطع اضطراری ۱۷ فیدر از مجموع ۳۳۰ فیدر بودیم که نشان از حسن توجه مردم در یاری‌رسانی به فرزندان خود در صنعت برق اهواز دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز خاطرنشان کرد: طبق اعلام ستاد بحران و سازمان هواشناسی امروز پنج‌شنبه نیز شاهد افزایش بالای دمای هوا خواهیم بود که خواهش ما از شهروندان گرامی استمرار همکاری در ساعت پیک برق است تا شاهد بروز قطع برق نبوده و امکان استفاده از لوازم سرمایشی هرچه بهتر برای مردم فراهم شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: