• شنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-7614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس پلیس راهور خوزستان خبر داد:

پلاک خودروهای مناطق آزاد تغییر می‌کند

رییس پلیس راهور خوزستان از تغییر پلاک خودروهای مناطق آزاد خبر داد.

سرهنگ قاسم ‌قدرتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ـ منطقه خوزستان، اظهار کرد:‌ موضوع تغییر پلاک خودروهای مناطق آزاد در دستور کار قرار دارد و هدف از آن یکسان‌سازی، ساماندهی و ثبت پلاک خودروها در سامانه سراسری کشور و کنترل کردن این خودروها است.

وی افزود: در حال حاضر پلاک گذر موقت جدید به دست ما رسیده است و هر خودروی جدیدی که شماره‌گذاری می‌شود، دارای پلاک ملی خواهد بود.

قدرتی با بیان این‌که تغییر پلاک خودروهای قدیمی مناطق آزاد نیز در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: به تدریج پلاک خودروهای قدیمی مناطق آزاد که اکنون دارای پلاک این مناطق هستند نیز تغییر می‌کند.

همچنین، سردار تقی مهری، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی درباره تغییر پلاک خودروهای مناطق آزاد با تاکید بر این‌که تمام خودروهایی که در سطح کشور تردد می‌کنند باید فونت پلاکشان ملی باشد، به ایسنا گفت: پلاک‌ خودروهای مناطق آزاد نیز به زودی تغییر می‌کند و از پلاک جدید رونمایی خواهد شد و تغییراتی در شکل و فونت ظاهری فعلی آن اعمال خواهد شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با تاکید بر این‌که تمامی وسایل نقلیه باید دارای پلاک ملی باشند، اظهار کرد:‌ پیش از این خودروهای نظامی، دیپلماتیک و ... نیز پلاک ملی دریافت کرده بودند و این قانون باید در مورد تمام خودروهای سواری اجرایی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: