• دوشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-1280-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پس از 13 سال اندیمشک صاحب سینما شد

با حضوری جمعی از مسؤولان استان، چند تن از بازیگران فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» و جمعی از مردم «سینما خورشید» در اندیمشک افتتاح شد.

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، در مراسم افتتاح این سینما کرم صرفه‌جو، معاون فرماندار اندیمشک، اظهار کرد: در سال‌های گذشته شهرستان اندیمشک در حوزه سینما با داشتن سه سینما در این زمینه سرآمد شهرهای استان بود و امروز امیدواریم که افتتاح این سینمای دیجیتال بتواند به رسیدن اندیمشک به جایگاه اصلی خود در هنر کمک کند.

وی با بیان این که با مشارکت بخش خصوصی و تلاش مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی «سینما خورشید» در اندیمشک به بهره‌برداری رسید خاطرنشان کرد: ١٣ سال از تعطیلی سینما بهمن اندیمشک گذشته است و در این مدت اندیمشک لقب شهرستان فاقد سینما را یدک می‌کشید. این در حالی است که همواره بهسازی و یا افتتاح یک سینما خواسته شهروندان اندیمشکی بوده است. 

صرفه‌جو با اشاره به لزوم توجه به هنر در شهرستان اندیمشک گفت: امیدواریم افتتاح سینما در اندیمشک فصل جدیدی را در تعالی هنر شهرستان رقم بزند و با نمایش آثار هنرمندان سینما روزانه شاهد شکوفایی هنر در این شهرستان باشیم.

وی همچنین یادآوری کرد: از گذشته تاکنون شهرستان اندیمشک با برخورداری از جوانان مستعد موفق به کسب افتخاراتی در زمینه هنری و ورزشی شده است. بنابراین باید برای فراهم کردن امکانات و شرایط به منظور ارتقای جایگاه اندیمشک تلاش بیشتری کرد.

معاون فرماندار اندیمشک افراط و تفریط را در هر کاری مضر و خطرناک دانست و تصریح کرد: کار هنری کار خلاقانه و ظریفی است که با رعایت اعتدال می‌توان از آن برای انتقال مباحث مهم استفاده کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: