• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-9876-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

فردا؛ آخرین مهلت درخواست مهمانی در دانشگاه علمی‌کاربردی

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: دانشجویان متقاضی مهمانی ترم تابستان تنها تا فردا (22 تیرماه) مهلت دارند درخواست خود را در سامانه آموزشی این دانشگاه ثبت کنند.

 

شراره جاسمی زرگانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: دانشجویان متقاضی مهمانی از 17 تا 22 تیرماه فرصت دارند درخواست خود را از طریق سامانه آموزشی دانشگاه ارئه دهند. دانشجویان متقاضی انتقال نیز تا 15 تیرماه فرصت ثبت درخواست داشتند. هنوز فراخوانی برای درخواست مهمانی در ترم مهر ابلاغ نشده است.

 

وی افزود: انتقال برای تمام مقاطع امکان‌پذیر است اما دانشجو باید شرایط خاصی داشته باشد؛ به‌طور مثال سرپرست خانواده باشد. همچنین با انتقال از یک مرکز به مرکز دیگر در همان شهر موافقت نمی‌شود و انتقال دانشجو حتما باید از یک شهر به شهر دیگر انجام شود.

 

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: دانشجویی که منتقل می‌شوند باید شهریه ثابت را به دانشگاه مبدأ و شهریه متغیر را به دانشگاه مقصد واریز کنند. ثبت در خواست هزینه‌ای ندارد، اما دانشجو در صورت انتقال باید مبلغی معادل یک شهریه ثابت را به دانشگاه مبدأ به‌عنوان حق انتقال پرداخت کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: