• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-18681-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری: هفته‌به‌هفته بهتر می‌شویم

سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری گفت: ‌تیم ما هفته به هفته بهتر و منسجم‌تر کار می‌کند و به مرور که بازیکنانم بیشتر با هم هماهنگ ‌می‌شوند، می‌توانیم عملکرد بهتری در لیگ برتر داشته باشیم.

کیاوش علاسوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ـ منطقه خوزستان، ‌در خصوص پیروزی تیمش در هفته سوم لیگ برتر کشور برابر آذرخش بندرعباس، اظهار کرد: خوشحالیم که اولین سه امتیازی لیگ برتر و بازی خانگی را کسب کردیم. امیدوارم روند موفقیت‌های تیمم ادامه داشته باشد و بتوانیم شروع به امتیاز جمع کردن کنیم و خودمان را به تیم‌های بالای جدول برسانیم.

وی درباره سه هفته‌ای که تاکنون از لیگ برتر گذشته است، گفت: ‌لیگ خوب شروع نشد ولی کم‌کم در حال افتادن روی غلتک است و همه باید کمک کنیم تا شرایط ثابت و ایده‌آلی در لیگ حکم‌فرما شود. فکر می‌کنم هر هفته که از لیگ می‌گذرد، وضعیت آن بهتر خواهد شد.

سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری خاطرنشان‌کرد: تیم ما نیز هفته به هفته بهتر و منسجم‌تر کار می‌کند؛ در هفته‌های اول و دوم کمی ناهماهنگ بودیم و اشتباهاتی داشتیم ولی در هفته سوم کمی از نواقص تیم رفع شد و فکر می‌کنم به مرور که بازیکنان بیشتر با هم هماهنگ می‌شوند، می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. این موضوع شامل حال سایر تیم‌ها نیز می‌شود و بهتر می‌توانیم همدیگر را آنالیز کنیم.

وی در خصوص بازی این هفته تیمش برابر ساوه، عنوان کرد:‌ بازی سختی با ساوه داریم و با توجه به این‌که حریف تغییر و تحولاتی داشته، برای ما ناشناخته است ولی تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا روند خوب‌مان را حفظ کنیم و بازی خوبی ارائه دهیم.

به گزارش ایسنا، ملی‌حفاری در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال کشور، روز سه‌شنبه هفته جاری میهمان تیم ساوه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: