• چهارشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-1980-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دور دوم گرنت عکاسی علی هویسی برگزار می‌شود

انجمن سینمای جوانان اهواز با همکاری خانواده زنده‌یاد علی هویسی بعد از 2 سال از درگذشت این عکاس جوان خوزستانی دومین دوره گرنت عکاسی با نام این عکاس را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، در دنیای هنر، گرنت، کمک هزینه بلاعوضی است که برای انجام یا تکمیل یک پروژه هنری به هنرمند تعلق می‌گیرد.

برای دور دوم این گرنت دو جایزه در نظر گرفته شده است که بر این اساس علاوه بر جایزه ویژه برای یک عکاس زیر 23 سال (به علت درگذشت علی هویسی قبل از 23 سالگی) یک جایزه نیز به یک عکاس بالای 23 سال تعلق خواهد گرفت و مطابق با سیاست‌های تدوین شده‌ این گرنت این دو عکاس برای تکمیل پروژه‌‌های عکاسی خود مورد حمایت مالی قرار خواهند گرفت.

دور دوم این گرنت  به صورت منحصر عکاسی مستند نخواهد بود و متقاضیان شرکت در این گرنت می‌توانند مجموعه‌های غیرمستند را نیز در این رقابت شرکت دهند.

دومین دوره گرنت عکاسی علی هویسی با موضوع آزاد و ویژه عکاسان خوزستان برگزار می‌شود و برگزاری نشست‌های آموزشی برای متقاضیان شرکت در گرنت نیز از برنامه های جنبی گرنت علی هویسی خواهد بود.

فراخوان نهایی دور دوم این گرنت، قوانین و شرایط شرکت در رقابت و سایر اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به آن به زودی از طریق دو مرجع اصلی و رسمی اطلاع‌رسانی‌ گرنت، کانال تلگرام به آدرس  AliGrant @ و صفحه اینستاگرام به آدرس  alihoveysigrant @  منتشر خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: