• یکشنبه ۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-3480-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سردبیر ایسنای خوزستان معارفه شد

در مراسمی با حضور سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، سردبیر جدید ایسنا معارفه شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، در آیین تودیع و معارفه سردبیران خبرگزاری ایسنا و ایکنا خوزستان که امروز (۸ مردادماه) برگزار شد، سیدعلیرضا علوی، سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، اظهار کرد: فرهنگ خوبی که در جهاد دانشگاهی خوزستان حاکم است این است که چنانچه کسی مسئولیتی در جهاد داشته باشد، بی‌ارج و قرب نرود و همچنین از کسی که به تازگی برای تصدی سمتی می‌آید، اعلام حمایت کند.

علوی در این مراسم سیما محسنی و زهرا ایزدخواستی را به عنوان سردبیران جدید خبرگزاری‌های ایکنا و ایسنا معرفی کرد و ضمن قدردانی از مریم جویدراوی و مرضیه باقری، سردبیران سابق ایکنا و ایسنا، برای هر دو آرزوی موفقیت کرد و گفت: رمز موفقیت ایسنا همواره شادابی و جوانی آن بوده است که باید آن را حفظ کنید.

وی با بیان اینکه ارتباط خبرگزاری‌ها با مجموعه‌های دیگر جهاد دانشگاهی باید خوب باشد، تاکید کرد: فضای دوستی و رفاقتی که در خبرگزاری‌ها حاکم است را حفظ و از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کنید. ایکنا و ایسنا هر دو متعلق به جهاد دانشگاهی خوزستان هستند و باید از این ظرفیت برای توسعه فعالیت‌های دو خبرگزاری استفاده کنید.

سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان ادامه داد: مجموعه خبرگزاری‌ها باید دروازه ورود نیروهای متخصص به جهاد دانشگاهی باشد. ما چیزهای زیادی در ایکنا و ایسنا یاد گرفتیم و امیدوارم این فضا برای خبرنگاران فعلی هم فراهم شود.

وی در ادامه با اشاره به رویکرد خبرگزاری ایکنا به عنوان خبرگزاری قرآن کریم، گفت: ایکنا یک خبرگزاری تخصصی است و محتوای آن هم باید تخصصی و برای قشر خاص خود باشد. این خبرگزاری نباید به سمتی برود که برای افزایش مخاطبان خود به تولید محتوای غیرمرتبط بپردازد؛ افزایش کمی اخبار با سیاست ایکنا هم‌خوانی ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: