• شنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-10374-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

تجمع کارکنان آبفار خوزستان در اعتراض به عدم پرداخت حقوق

بیش از 100 نفر از كاركنان شركت آب و فاضلاب روستایی خوزستان در اعتراض به عدم پرداخت حقوقشان در این شرکت تجمع کردند و خواستار رسیدگی به این وضعیت شدند.

یکی از کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان به نمایندگی از سایر کارکنان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: این شركت از ماه‌های پايانی سال ٩٣ تاكنون همواره حقوق کارکنان خود را با ٣ يا ٤ ماه تاخير و به صورت مقطعی پرداخت کرده است که این مساله فشار زیادی را به ما وارد می‌کند.

وی افزود: دليل پرداخت با تاخیر یا مقطعی حقوق‌ها، عدم وجود اعتبارات كافی و ارايه بودجه لازم از سوی مسئولان دولت به شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان است.

این کارمند تصریح کرد: در سال 95 تنها سه حقوق به کارکنان پرداخت شد. شرکت حقوق‌ها را به صورت مقطعی و به صورت هر 3 تا 4 ماه یکبار، پرداخت می‌کند. در برخی از مواقع نیز تنها حقوق یک ماه را به کارکنان پرداخت می‌کند. امسال نیز اولین حقوق در خردادماه پرداخت شد که مربوط به حقوق فروردین‌ماه بود.

وی ادامه داد: مشکلات عدم پرداخت حقوق یا مقطعی پرداخت کردن آن به کارکنان حدود سه سال است که شرایط را برای کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان سخت کرده است. باید اقدامی انجام گیرد تا این مشکل به صورت ریشه‌ای حل شود.

این کارمند خاطرنشان کرد: وضعیت بحرانی در پرداخت حقوق‌ها داریم. برخی از کارکنان خانه‌هایشان مصادره شده است و حتی تعدادی به مسافرکشی روی آورده‌اند. باید به این وضعیت رسیدگی شود زیرا تحت فشار هستیم و شرایط زندگی بسیار دشوار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: