• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-6576-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

آغاز ثبت‌نام رشته‌های کاردانی و کارشناسی پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اهواز گفت: ثبت‌نام رشته‌های کاردانی و کارشناسی پیوسته بدون آزمون دانشگاه از 11 اسفند‌ماه آغاز شده است و داوطلبان می‌توانند برای ثبت‌نام در رشته مورد نظر خود به سایت www.azmoon.org مراجعه کنند.

دکتر شهرام لک در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از چهارشنبه (11 مردادماه) آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این رشته‌ها به سایت www.azmoon.org مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون حدود 9 هزار دانشجوی کاردانی و کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی اهواز مشغول به تحصیل هستند، افزود: امسال دانشگاه آزاد اسلامی اهواز در هشت رشته کاردانی و 18 رشته کارشناسی، دانشجو می‌پذیرد. در واقع پذیرش دانشجو در تمام رشته‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه به‌جز رشته‌های پرستاری و مامایی، بدون آزمون است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اهواز ادامه داد: با توجه به اینکه تعدادی از رشته‌های کارشناسی دانشگاه در لیست اعلام شده از سوی سازمان مرکزی حذف شده است، به دنبال علت این مسأله هستیم و امکان افزوده شدن رشته‌های مقطع کارشناسی دانشگاه وجود دارد.

لک خاطرنشان‌کرد: ظرفیت تعیین‌شده برای رشته‌های پرطرفداری مانند وکالت و روانشناسی ممکن است پر شود و علاقه‌مندان به تحصیل در این رشته‌ها باید به سرعت ثبت‌نام کنند. پذیرفته‌شدگان می‌توانند مهرماه امسال تحصیلات خود را در دانشگاه آغاز کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: