• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-6880-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای متناسب با معیارها و ارزش‌های اسلامی و ملی حمایت می‌شوند

ستاد استانی مبارزه با تهیه، نشر، توزیع و عرضه بازی‌های غیرمجاز رایانه‌ای در نخستین نشست خود، حمایت از تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای متناسب با معیارها و ارزش‌های اسلامی و ملی را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، نخستین نشست ستاد استانی مبارزه با تهیه، نشر، توزیع و عرضه بازی‌های غیرمجاز رایانه‌ای با حضور ناصر چنانی، معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، نمایندگان پلیس امنیت اخلاقی، اداره نظارت بر اماکن عمومی و سایر اعضای ستاد برگزار شد.

اعضای این ستاد ضمن بررسی شرایط موجود در بازار تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای و مخاطرات ناشی از این دسته بازی‌ها و نقش آنها در انحراف و انحطاط اخلاقی در خانواده‌ها و به ویژه نسل جوان، اتخاذ رویه مشترک و هماهنگ در شناسایی و برخورد با عوامل نشر بازی‌های غیر‌مجاز را حایز اهمیت دانستند.

اعضای ستاد با تاکید بر ضرورت هماهنگی دستگاه‌های متولی فرهنگ در آگاهی‌بخشی عموم مردم، برنامه‌ریزی در راستای حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای مجاز و تربیت استعدادهای جوان در زمینه ساخت بازی‌های مفید و ارزشمند و منطبق بر معیارهای اسلامی و ملی را از اهداف اصلی این ستاد عنوان کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: