• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-7280-5
  • خبرنگار : 17035
  • منبع خبر : ----

راه‌یابی عكاس ايسنای خوزستان به مسابقه عکاسی خیابانی لنز کالچر

مهناز دژبان، عکاس خوزستانی و عكاس خبر ايسنای خوزستان به سومین مسابقه عکاسی خیابانی لنز کالچر Street photography awards 2017 راه یافت.

به گزارش خبرنگار ایسنا ـ منطقه خوزستان ـ در توضيح  اين فستيوال آمده است:

 «مسابقات عکاسی یکی از بهترین راه‌ها است تا تیم تحریریه ما استعدادهای جدید در سراسر جهان به علاوه کارهای تازه منتشر شده از عکاسان را پوشش دهد. عکاسان برنده و پروژه‌های با امتیاز بالا از طریق دسترسی جهانی مجلات و سیستم‌های رسانه‌های اجتماعی به دید بین‌المللی می‌رسند. بسیاری از عکاسان برنده ما به وسیله تحریریه‌های مجلات، کارگردان‌های خلاق، سرپرست‌ها، گالیریست‌ها، ناشرین کتاب، کارگردان‌های جشنواره‌ها، آژانس‌های عکاسی و دیگر... کشف شده‌اند. ما می‌خواهیم به 15 زبان مختلف ورود کنیم تا بتوانیم به عکاسان سراسر جهان دسترسی داشته باشیم.

«در سراسر جهان این موضوع توجه متخصصان با نفوذ در جهان عکاسی را جذب می‌کند مردم می‌خواهند در جلسات هیات منصفه شرکت کنند و از اولین کسانی باشند که تازه و هیجان انگیز هستند.

در این مسابقه شما همچنین می‌توانید برندگان، فینالیست‌ها، انتخاب‌های هیات منصفه، پروژکتورهای دانشجویی و همچنین بسیاری از موارد دیگر که در هر رقابت با رتبه بالا رتبه‌بندی شده است، کشف کنید.»


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: