• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-7580-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سه نمایش با یک بلیت!

امروز و فردا (۱۷ و ۱۸ مرداد 96) نمایش صحنه‌ای، نمایش خیابانی و نمایشنامه‌خوانی به کارگردانی رضا چوپان در تئاتر شهر آبادان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا ـ منطقه خوزستان، اجرای نمایش‌های «خاصیت سکوت»، «قتل در منزل رضا چوپان» و «آموزش پهلوانی در سه سوت» به کارگردانی رضا چوپان در آبادان در حال اجرا است.

در این سه نمایش محمدصنگری، راضیه غریب‌پور، مهدی حویزاوی، امیر علی‌پور، وحید حیدری‌نژاد، محمدحسن حیاوی، شیدا شکیبی، زینب دریس‌فرد، کوثر عقیلی، الهام شریفات، سپهر ولی‌زاده، محمد غریب‌پور، محمد نبهان و سعید کمرگیر به عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کنند.

نمایش صحنه‌ای «خاصیت سکوت» حکایت مردی را روایت می‌کند که درصدد بازگو کردن داستان زندگی خویش است و در این حین با ایجاد اتفاقات در برهه‌های مختلف زندگی حوادث خنده‌داری به تصویر کشیده می‌شود.

نمایش خیابانی «آموزش پهلوانی در سه سوت» حکایت پهلوانی است که  قصد دارد در فاصله زمانی بسیار محدود به مردم آموزش دهد که چه گونه می شود پهلوان شد.

نمایشنامه‌خوانی «قتل در منزل رضا چوپان» قصه ‌ای متفاوت دارد. رضا چوپان در منزلش با یک جسد روبه‌رو می‌شود و فوری با پلیس تماس می‌گیرد. کارآگاه می‌آید اما خبری از جسد نیست.

این سه نمایش تا فردا ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۶ شب 20:30 در مجموعه تئاتر شهر آبادان اجرا می‌شوند. مجموعه تئاتر شهر آبادان با مدیریت مهدی پرویش در پارک معلم، ابتدای خیابان یک احمدآباد واقع شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: