• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-14474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

استاندار خوزستان:

بزودی اعتباراتی به طرح آبرسانی غدیر اختصاص می‌یابد

استاندار خوزستان گفت: برای اجرای طرح آبرسانی غدیر تاکنون 300میلیارد تومان تخصیص داده شده است و به زودی نیز از بند "ه" تبصره 5 نیز اعتباراتی تخصیص داده می‌شود. در این خصوص خود پیمانکار نیز تعهد120 میلیارد تومانی داشته که به آن عمل کرده است.

 

به گزارش خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، غلامرضاشریعتی در حاشیه جلسه پیگیری مصوبات دولت که امروز، 18مردادماه در محل استانداری در اهواز برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این جلسه گزارش عملکرد و کارهایی که نیاز بود برای حل مشکلات زیرساختی استان انجام بگیرد مطرح شد. بحث پیگیری مصوبه دولت در رابطه با مشکلات زیرساختی استان خوزستان بود که این مشکلات بند به بند بررسی و پیگیری شد. 

 

وی افزود: در این جلسه در خصوص بحث ریزگردها، بحث برق، آب و فاضلاب استان و احیای کارون به تفصیل صحبت شد. روز یکشنبه نیز جلسه‌ای در سطح ملی برای پیگیری مسایل استان داریم و بندهای مصوبه را دنبال می‌کنیم تا شاهد به نتیجه رسیدن این مصوبات در خوزستان باشیم.

 

استاندار خوزستان تصریح کرد: بسیاری از روستاها در طول 40سال گذشته پس از انقلاب توسعه پیدا کرده‌اند و مشکل آب آن‌ها حل شده است اما هنوز برخی از روستاهای خوزستان در محرومیت هستند و ما وظیفه داریم تا مشکلات آن‌ها را حل کنیم.

 

شریعتی عنوان کرد: در زمینه حل مشکلات روستاهایی که در محرومیت قرار دارند وظیفه داریم که اگر برنامه‌های درازمدت ما زمان می‌برد، با اجرای برنامه‌های کوتاه مدت نسبت به حل مشکلات اقدام کنیم.

 

وی گفت: برای اجرای طرح آبرسانی غدیر تاکنون 300میلیارد تومان تخصیص داده شده است و به زودی نیز از بند "ه" تبصره 5 نیز اعتباراتی تخصیص داده می‌شود. در این خصوص خود پیمانکار نیز تعهد120 میلیارد تومانی داشته که به آن نیز عمل کرده است.

 

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: یک بخش در زمینه ساخت لوله برای طرح غدیر که از طریق فاینانس داخلی بوده و بانک سپه خرید ورق‌های فولادی و بانک پارسیان تبدیل ورق‌ها به لوله را تعهد کرده است و در این زمینه بانک سپه اولین محموله را به فولادسازی‌ها ابلاغ کرد تا ورق مورد نیاز برای لوله سازی تولید شود و در اختیار لوله سازان قرار بگیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: