• جمعه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-21081-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

کمالوند: این نفت با آنچه می‌خواهم فاصله دارد


سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: من هنوز معتقدم که این نفت با آن چه مدنظر من  است، فاصله زیادی دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، فراز کمالوند در نشست خبری پس از بازی با پدیده، اظهار کرد: روز خبرنگار را تبریک می گویم. شما خبرنگاران نیز در کنار هواداران در این پیروزی سهیم هستید و من این برد را به مناسبت روز خبرنگار، به شما خبرنگاران تقدیم می کنم.

وی بیان کرد: بازی خوب بود و باتوجه به این که کسب امتیازات خانگی برایم مهم است و دوست ندارم این امتیازات را از دست دهیم، پس از گل اول به بازی بسته روی آوردیم و موقعیتی هم به حریف ندادیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: باتوجه به بازگشت مرتضی اسدی، تیم شکل دفاعی خود را به دست آورد. او مهره ای است که بود و نبودش تاثیرگذار است. امروز کار سازمان یافته و خوبی انجام دادیم.

وی خاطرنشان کرد: مشکل ما این است که تعداد نفرات مان کم است، البته همین نفراتی را هم که جذب کردیم، یکی بهتر از دیگری هستند. بازیکنانم جانفشانی می کنند و هفته گذشته اگر آن اتفاقات نامطلوب و ناعادلانه رخ نمی داد اکنون 9 امتیازی بودیم. البته راه طولانی است. من هنوز معتقدم که این نفت آبادان با آن چه مدنظر من  است، فاصله زیادی دارد.

کمالوند گفت: مشکل دیگر ما این است که گرما خیلی روی کار ما تاثیر گذاشته است و بازیکنانم مرتبا دچار آسیب دیدگی می شوند. می گویند
 بازی در این هوا برای حریفان ما سخت است و باید بگویم این گرما سه برابر برای ما سخت است، چرا که آن ها یک بازی انجام می دهند و می روند ولی ما تحلیل می رویم. باید با مدیرعامل صحبت کنم که در روزهای باقی مانده از شرجی هوای آبادان، بتوانیم بخشی از تمرینات مان را خارج از این هوای شرجی برگزار کنیم تا بازیکنان تحلیل نروند.

وی عنوان کرد:خدا را شکر می کنم که دومین سه امتیاز را گرفتیم و دو بازی را بردیم که هواداران باتوجه به اتفاقات سال گذشته دوست داشتند، در این دیدارها پیروز شویم. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: هدف گذاری من برای نیم فصل این است که نزدیک به 20 امتیاز جمع کنیم که اگر 20 یا نزدیک به 20 امتیاز بگیریم، باتوجه به سابقه مربیگری من که همیشه در نیم فصل دوم بیشتر از نیم فصل دوم امتیاز جمع کرده ایم، می توانم این نوید را بدهم که ضمن کسب رتبه تک رقمی، حتی شانس نگاه به رتبه های بالاتر را هم داریم. در نیم فصل سه چهار بازیکن هم می گیریم و صحبت هم کرده ام. از تمام بازیکنانم که در این گرما بازی کردند، تشکر می کنم.

وی بیان کرد:  از هواداران و خبرنگاران تشکر می کنم. روزی که ما به این جا آمدیم، عده ای به دنبال درست کردن دردسر بودند و مرتب در خصوص نفراتی که گرفته بودیم، اظهارنظر می کردند. رسانه ها انتقادی نداشتند و به خوبی نیز پشتیبانی کردند. ما فقط یک مشکل داریم و این است که توانستیم تنها شش بازیکن بگیریم و اگر می توانستیم 10 نفر را جذب کنیم، شاید می توانستیم کار عجیب و غریب هم انجام دهیم. ناامید نیستیم و با همین نفرات ادامه می دهیم و خدا کند که بازیکنانم آسیب نبینند.

کمالوند گفت: از نماینده فدراسیون تشکر می کنم. اگر او که در لحظات پایانی بازی به موقع نرسیده بود، درگیری بازیکنان تنش بیشتری ایجاد می کرد، البته با بازیکنانم در رختکن شدیدا برخورد کردم و گفتم دو سه بازیکن را هم جریمه کنند و وقتی بازی تمام شده و سه امتیاز را هم گرفته ایم، نیازی نیست وارد شلوغی شویم که برای مان تبعات در برداشته باشد.

وی درباره بازی با پارس جنوبی هم عنوان کرد: گویا آن جا مهمانسرایی هست که باید در آن استراحت کنیم. ای کاش اکنون که آن جا فوتبال هست یک هتل و شرایط خوبی هم ایجاد کنند، چرا که مردم آن جا حق شان است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: