• پنجشنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-8580-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

غرفه مواد غذایی شوشتر با عسل و کلوچه در برج میلاد تهران

غرفه مواد غذایی شوشتر با سوغات متعدد این شهرستان، پذیرای بازدیدکنندگان در برج میلاد تهران است.

احسان شلیبی، سرپرست غرفه مواد غذایی شوشتر در جشنواره ‌شب‌های فرهنگی هنری خوزستان در برج میلاد تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، شوشتر را شهرستانی با سوغات و مواد غذایی بسیار زیاد توصیف کرد و افزود: در این جشنواره به دلیل محدودیت مکانی، تعدادی از مهمترین سوغات غذایی شهرستان از جمله عسل طبیعی کنار، ارده شوشتر با شیره خرما، سیلون، روغن کنجد شوشتری، تخم هندوانه شوشتری و کلوچه‌های خرمایی، تافتون و تقکی را عرضه کرده‌ایم.

وی در خصوص آشنایی مردم غیربومی با این سوغات غذایی گفت: افرادی که به غرفه ما مراجعه می‌کنند را سعی می‌کنیم تا جای ممکن با این مواد غذایی آشنا و به آنها معرفی کنیم که البته در این میان برخی مراجعه‌کنندگان به غرفه اذعان می‌کنند که پیش از این و به واسطه مراجعه به وبلاگ‌ها و سایت‌ها با این سوغات آشنا شده‌اند.

شلیبی حضور در جشنواره شب‌های فرهنگی هنری خوزستان در برج میلاد تهران را دومین تجربه حضور خود، پس از یک دوره حضور در جشنواره استانی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه مردم از روز اول استقبال خوبی از غرفه مواد غذایی داشته‌اند و با میل و اشتیاق زیاد به این غرفه مراجعه و در خصوص سوغات شوشتر سؤالات متعددی را مطرح می‌کنند.

او خاطرنشان‌کرد: باید تشکر ویژه‌ای از مسئولان برگزاری این جشنواره، استانداری خوزستان و میراث فرهنگی شوشتر و استان داشته باشم و امیدوارم چنین جشنواره‌هایی همچنان ادامه داشته باشد. ما نیز بتوانیم غرفه‌های بزرگ‌تر و بهتری در آینده ارائه دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: