• جمعه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-9180-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دبیر جشنواره فرهنگی خوزستان:

جذب توریست و سرمایه‌گذار بخش خصوصی، از اهداف جشنواره فرهنگی خوزستان است

دبیر جشنواره فرهنگی خوزستان گفت: برگزاری جشنواره فرهنگی خوزستان در تهران با هدف معرفی استان، جذب توریست و سرمایه گذار بخش خصوصی صورت گرفت.

به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، علی عماد،  در حاشیه جشنواره شبهای فرهنگی هنری خوزستان که در برج میلاد در حال برگزاری است، ضمن ابراز خرسندی از مدیریت برج میلاد به دلیل همکاری در برگزاری جشنواره اظهار کرد: برگزاری جشنواره در این موقع از سال به دلیل هم زمان شدن با عید غدیرخم و تعطیلی، از استقبال بسیار خوبی توسط هموطنان تهرانی و شهرستان‌ها برخوردار بود.

وی افزود: با توجه به تعطیلی عید، تعداد مراجعات و بازدید از برج میلاد بیش از زمان‌های دیگر است، ضمن این که جشنواره فرهنگی خوزستان از تنوع بسیار بالایی برخوردار است.

دبیر جشنواره فرهنگی هنری خوزستان با اشاره به ظرفیت‌های بسیار بالای موجود در فرهنگ اقوام خوزستانی بیان کرد: بسیاری از توانایی‌های فرهنگی خوزستان نهفته است و شاید اغلب هموطنان کشورمان از این توانایی‌ها مطلع نیستند؛ لذا برگزاری این جشنواره فرصت خوبی برای معرفی این توانایی‌ها است.

وی موسیقی سنتی، موسیقی خاص اقوام، نمایشگاه صنایع دستی و معرفی توانایی‌ها و ظرفیت‌های خاص اقوام را از جمله برنامه‌های خاص این جشنواره عنوان کرد.

عماد در پایان ضمن تشکر از دستگاه های فرهنگی خوزستان در برگزاری باشکوه این جشنواره ابراز امیدواری کرد: با توجه به استقبال بسیار بالایی که از این جشنواره شده است، بتوان به اهداف فرهنگی و اقتصادی مورد نظر در جشنواره که همانا جذب توریست و سرمایه گذاری در بخش خصوصی است، دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: