• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-9680-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استقبال مردم مهر تاییدی بر موفقیت جشنواره شب‌های فرهنگی خوزستان است

رییس شورای سیاستگذاری جشنواره فرهنگی خوزستان در برج ميلاد با بیان این که  سعی داشتیم در  فرصت محدودی كه وجود داشت توزيع عادلانه‌ای صورت گيرد و از اقوام مختلف برای حضور در جشنواره دعوت كنیم گفت: خوشبختانه هماهنگی‌های خوبی در اجرا صورت گرفت و در این زمینه نارضايتی وجود نداشت. 
 
به گزارش خبرنگار ایسنا ـ منطقه خوزستان، دکتر ولی‌الله شجاع‌پوریان در شب پایانی برگزاری این جشنواره اظهار کرد: در ابتدا از اصحاب رسانه استان خوزستان به خاطر پوشش خبری مناسب و انعكاس خبری در سطح استان و كشور جشنواره شب‌های فرهنگی استان خوزستان قدردانی می‌كنم. 
 
وی با اشاره به اين كه اين جشنواره هفته فرهنگی و اقتصادی اصلی استان نبوده است بيان كرد: جشنواره اصلی به مدت يک هفته در آينده برگزار خواهد شد كه با هدف معرفی فرهنگ و تاريخ استان خوزستان همچنين معرفی استعدادهای استان خوزستان است. همچنين سعی شده است در كنار معرفی استعدادها و قابليت‌ها نگاهی هم به مشكلات فعلی استان داشته باشيم. 
 
رییس شورای سیاستگذاری جشنواره فرهنگی خوزستان با بيان اين كه برگزاری اين جشنواره زمانبر شد و دليل آن مصادف شدن همايش با انتخابات ریاست جمهوری بود توضیح داد: شهردار تهران يكی از نامزدها بود و ما نگران بوديم از اين هفته فرهنگی و اقتصادی برداشت‌های انتخاباتی شود. 
 
وي افزود: اهداف شب‌های فرهنگی استان خوزستان بر آن بوده است كه مقدمه و پيش درآمدی برای هفته اصلی فرهنگی اقتصادی استان باشد تا بتوانيم در استان هماهنگی‌های لازم را داشته باشيم و اين كه در تهران چقدر می‌توانيم هماهنگی‌ها را ساماندهی كنيم که خوشبختانه بيش از انتظارمان تحقق پيدا كرد. 
 
شجاع‌پوریان با اشاره به تشکیل کارگروه‌ها و کمیته‌های مختلف همچون میراث فرهنگی، فرهنگی هنری، اقوام و شهرستان‌ها و کارگروه نفت و انرژی برای برگزاری این برنامه فرهنگی ضمن قدردانی از همکاری و همراهی استانداری خوزستان و مدیران استانی که با وجود مشغله فراوان مسوولیت کارگروه‌های شورای سیاستگذاری را پذیرفتند ابراز امیدواری کرد: استاندار خوزستان و مديران فرهنگی استان همكاری بسيار خوب و همه جانبه‌ای را در برگزاری اين همايش داشته باشند. 
 
او ادامه داد: مديران برج ميلاد كه شاهد جشنواره شب‌های فرهنگی هنری خوزستان در این دو شب بودند  گفته‌اند سال‌ها است كه ما برنامه‌های جشنواره‌های فرهنگی داشته‌ايم اما هيچ گاه با اين استقبال مردمی روبه‌رو نشده‌ايم. خوشبختانه هماهنگی‌های خوبی در اجرا صورت گرفت و اين استقبال مردمی مهر تاییدی بر موفقیت این جشنواره است. 
 
رییس شورای سیاستگذاری جشنواره فرهنگی خوزستان به برنامه‌های آينده اين جشنواره اشاره كرد و يادآور شد: جمع‌بندی خواهيم داشتيم و بازخوردهای آن و نقاط ضعف و قوت آن را بررسی خواهيم كرد. 
 
وی به ايجاد دبيرخانه دايمی برای جشنواره‌هايی فرهنگی استان در مركز كشور اشاره داشت و عنوان كرد: اين دبيرخانه را با كمک استانداری خوزستان و مجموعه‌های مختلف داير خواهيم كرد تا در آينده با قوت بيشتری برنامه‌های مختلف را برای استان خوزستان در نظر بگيريم.
 
به گزارش ایسنا، جشنواره شب‌های فرهنگی استان خوزستان، پنجشنبه و جمعه (16 و 17 شهریور) در برج میلاد تهران برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: