• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-17014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان خبر داد:

برپایی 53 پایگاه کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان در جشن عاطفه‌ها

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از برگزاری جشن عاطفه‌ها در سه مرحله در استان خبر داد.
 
محمدرضا حیدری
در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: مرحله اول این جشن 23 شهریورماه در پایگاه‌های ثابت و سیار خوزستان، مرحله دوم 24 شهریورماه در پایگاه‌های مصلی نمازجمعه در سراسر استان و مرحله سوم 19 مهرماه در مدارس سراسر خوزستان برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: برپایی 53 پایگاه برای جشن عاطفه‌ها در سراسر خوزستان در نظر گرفته شده که حدود 35 پایگاه از این تعداد به صورت سیار خواهند بود.
 
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان تصریح کرد: همچنین از مجموع پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها، حدود 6 پایگاه در سطح شهر اهواز برپا می‌شوند و 7 پایگاه نیز به صورت سیار هستند.
 
حیدری بیان کرد: پایگاه‌های ثابت کمیته امداد امام خمینی(ره) در مکان‌های پرتردد استقرار دارند و پایگاه‌های سیار در مناطق حاشیه‌نشین فعالیت می‌کنند.
 
وی با بیان اینکه در 19 مهرماه زنگ عاطفه‌ها در سراسر مدارس خوزستان زده می‌شود، افزود: 2300 مدرسه در سراسر استان خوزستان وجود دارد که حدود 400 مدرسه از این تعداد در اهواز قرار دارند.
 
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان خاطرنشان کرد: 38 مرکز نیکوکاری در سطح استان خوزستان وجود دارد که حدود 6 مرکز نیکوکاری از این تعداد در اهواز هستند و آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.
 
حیدری تصریح کرد: در حال حاضر حدود 24 هزار دانش‌آموز و 7 هزار دانشجو و طلبه در سراسر استان خوزستان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان قرار دارند.
 
وی گفت: در جشن عاطفه‌های سال گذشته 3.5 میلیارد تومان از محل کمک‌های مردمی جمع‌آوری شد. پیش‌بینی می‌شود کمک‌های مردمی امسال به 5 میلیارد تومان برسد.
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: