• چهارشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-8714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار خوزستان خبر داد:

تحویل محل استقرار مواکب در مرز چذابه از فردا

معاون عمرانی استانداری خوزستان با اشاره آخرین وضعیت آماده‌سازی مرزهای شلمچه و چذابه گفت: محل استقرار مواکب در چذابه از فردا به ستاد عتبات عالیات تحویل داده می‌شود.
 
فرامند هاشمی‌زاده
در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به آخرین وضعیت بهسازی مسیرهای منتهی به مرز چذابه در آستانه اربعین اظهار کرد: در حال حاضر بهسازی پنج قطعه از جاده‌های ارتباطی سوسنگرد تا بستان، کمربندی بستان و کمربندی سوسنگرد در حال انجام است.
 
وی همچنین با اشاره به اجرای طرح‌های انتقال آب برای آبرسانی به چذابه افزود: خط لوله‌ای از بستان تا پایانه چذابه به طول 27 کیلومتر توسط سازمان آب و برق خوزستان و قرارگاه خاتم در حال ایجاد است که تاکنون 14 کیلومتر آن به پایان رسیده است.
 
معاون عمرانی استانداری خوزستان تصریح کرد: همچنین از فردا طرح ایجاد شبکه توزیع آب بین مواکب به طول سه کیلومتر توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی در مرز چذابه آغاز می‌شود.
 
هاشمی‌زاده گفت: طرح جمع‌آوری فاضلاب و آب‌های سطحی در مرز چذابه نیز به طول چهار کیلومتر توسط شرکت آب و فاضلاب اهواز انجام می‌شود. همچنین محوطه‌سازی چذابه و اصلاح جاده‌ها و پیاده‌روها و محل استقرار مواکب در حال انجام است و محل استقرار مواکب در چذابه از فردا به ستاد عتبات عالیات تحویل داده می‌شود.
 
وی با اشاره به آخرین وضعیت مرز شلمچه نیز بیان کرد: پارکینگ مرز شلمچه در حال توسعه و احداث است. همچنین تجهیزات لازم برای تکمیل محوطه‌سازی پایانه شلمچه در دستور کار قرار دارد و امیدواریم همه این اقدامات تا قبل از اربعین به پایان برسند.
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: