• شنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-7474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

فرماندار هفتکل:

بیشتر مناطق روستایی و شهری هفتکل از آب لوله‌کشی برخوردارند


فرماندار هفتکل با بیان اینکه وضعیت آب شرب این شهرستان خوب است، گفت: آب بیشتر مناطق روستایی و شهری هفتکل از طریق لوله‌کشی تامین می‌شود و در مواردی که نیاز باشد، برخی از مناطق و بخش‌ها از طریق تانکر آبرسانی انجام می‌گیرد .
 
اسحاق مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: تانکرهای آبرسانی در هفتکل همیشه آماده هستند تا در زمانی که شاهد قطعی برق یا ترکیدگی لوله در منطقه باشیم، نسبت به آبرسانی به مناطقی که با قطعی آب مواجه شده‌اند اقدام کنند .
 
وی افزود: بیشتر روستاها و شهرهای هفتکل دارای لوله‌کشی برای تامین آب هستند و از طریق لوله آب موردنیاز آن‌ها منتقل می‌شود اما در مواردی که آب لوله کشی کفاف ندهد، از طریق تانکر آبرسانی انجام می‌گیرد .
 
فرماندار هفتکل تصریح کرد: تانکرهای آبرسان روستایی و شهری همیشه آماده ارائه خدمات به مردم منطقه هستند و هر زمانی که نیاز باشد نسبت به تامین آب مورد نیاز مردم منطقه اقدام خواهند کرد .
 
مرادی عنوان کرد: آب بیشتر نقاط روستایی و شهری هفتکل از طریق لوله‌کشی تامین می‌شود و در مواردی که نیاز باشد، برخی از مناطق و بخش‌ها از طریق تانکر آبرسانی انجام می‌گیرد .
 
وی خاطرنشان کرد: کیفیت آب شرب در هفتکل بسیار مطلوب است و مشکلی در بحث کیفیت آب نیز وجود ندارد. همچنین در بحث بهداشت آب توزیع شده توسط تانکرهای آبرسانی، بهداشت شهرستان مسایل را بررسی می‌کند .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: